TOYOTA GAZOO Racing

Драйвове пересування будь-якими дорогами

Драйвове пересування будь-якими дорогами

Автомобілі, створені за концепцією Ever Better Cars (автомобілі, кращі у всьому)

На гоночних треках або ділянках ралі по всьому світу є ціла низка автомобільних перегонів, які викликають в автолюбителів радісне хвилювання гримучою сумішшю скаженої швидкості, пронизливого виску гальм та неабиякої хоробрості гонщиків. Багата історія автоспорту Toyota налічує сім десятирічь, і сьогодні ми об'єднали всі наші міжнародні заходи під однією назвою: TOYOTA GAZOO Racing.

Pushing the limits for Better

TOYOTA GAZOO Racing втілює
прагнення TOYOTA до подолання
будь-яких перешкод на шляху до створення кращих автомобілів.
Щоб підкорити нові технології та знайти актуальні рішення
в суворих умовах автоспорту,
ми ніколи не зупинимося впроваджувати нові розробки.
Ми випробовуємо наші автомобілі, щоб бути спроможними
приймати найскладніші виклики.
Ми змагаємося будь-якими дорогами,
незважаючи на важкість виклику.
Це надихає нас на створення кращих автомобілів.
Ми розроблюємо майбутню структуру TOYOTA.
Ми будемо продовжувати змагитися, щоб надати свободи,
пригодницького настрою та радості від водіння кожному з наших прихильників.

Нова назва, бувалі нестримні пориви
 
Ще у 50-х роках засновник компанії Toyota Кіічіро Тойода був настільки впевнений у перевагах, які змагання надають його компанії, що навіть проголосив:
 
 
"Автоспорт є не тільки розвагою. Він життєво важливий для всієї автомобільної промисловості Японії. Як атлети випробовують свої можливості, докладаючи всіх зусиль на Олімпіаді, так і виробники автомобілів використовують автоспорт як інструмент доведення характеристик автомобіля до межі його можливостей та боротьби за першорядність. Завдяки такому підходу виробники спроможні відкривати нові шляхи вдосконалення автомобільних технологій.
 
 
Йдеться не лише про дослідження. Щоб відкрити справжні можливості автомобіля, потрібно знайти гармонію між механізмами та людьми. Це як робота чотирьох коліс – рух уперед можливий, тільки якщо автоспорт й автомобільна промисловість будуть існувати пліч-о-пліч."
 
/
 
Сьогодні “GAZOO” є синонімом автосервісу: дуже задушевного місця, де люди разом працюють над удосконаленням найдрібніших деталей кращих автомобілів і супутніх послуг на радість кожного покупця в кожному автосервісі. Отже, вже сама назва втілює той самий дух, що надихає команду TOYOTA GAZOO Racing.
 
 
До заходів з автоспорту, об'єднаних назвою TOYOTA GAZOO Racing, належать: передовий Чемпіонат світу на витривалість World Endurance Championship, повернення до престижного Чемпіонату світу з ралі World Rally Championship у 2017 році, найскладніший марафон "24 години Нюрбургрингу" (цього року Toyota вдесяте братиме участь у цьому надзвичайно важкому змаганні), а також пам'ятаймо про початок проекту Five Continents Drive Project – захід, в межах якого співробітники Toyota до 2020 року подорожують п'ятьма континентами, щоб не тільки створювати кращі автомобілі, але й вдосконалювати вміння людей, які забезпечують виробничу діяльність.

НОВИНИ

  • Toyota Land Cruiser в комплектації GR Sport
  • Новий Toyota Land Cruiser Prado
  • Обрано переможців XI національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії»
  • Розпочато онлайн-голосування з глядацьких симпатій