Перевірка витривалості на «золото»

Рекламна кампанія від Toyota Corolla продовжується! В рамках проєкту «Витривалість робить тебе легендою» ми ділимося історіями зірок українського спорту та розповідаємо про їхній шлях до перемоги.

Учасниками кампанії вже стали Олег Верняєв, олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики. Героїня сьогоднішнього випуску — Юлія Левченко, українська легкоатлетка та віцечемпіонка світу зі стрибків у висоту.

Для Юлії стрибки у висоту не були першим вибором у спорті. В дитинстві дівчина займалася художньою гімнастикою, однак після пережитих фізичних та емоційних навантажень вирішила перейти у легку атлетику. За словами Юлії, стрибки у висоту нагадували веселу гру, в процесі якої тренер не висував таких жорстких вимог, як у гімнастиці. Завдяки цьому тренування почали приносити справжнє задоволення.

Такий вибір виявився правильним. На чемпіонаті світу серед юнаків і дівчат у 2013 році українська спортсменка посіла 13-е місце. А всього через рік, на літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Китаї, Юлія Левченко підкорила свою першу «золоту» висоту. Відтоді її спортивна кар’єра йшла тільки вгору. Цьогоріч дворазова чемпіонка України виграла золото в стрибках у висоту на чемпіонаті Європи U-23, а зараз займається активною підготовкою до літніх Олімпійських ігор 2020.

Окреме місце у своїй історії успіху Юлія відводить тренеру Ірині Пустовойт. За словами спортсменки, саме завдяки гнучкому та нестандартному підходу своєї наставниці вона залишилася в спорті і навчилася перемагати.

На думку Юлії, витривалість — це вміння переносити труднощі. «Коли ти думаєш, що досяг своєї межі й на більше вже не залишилося сил, необхідно проявити волю і хоробрість, щоб продовжувати рухатися далі. Важливо не лише вміти приймати свої поразки, а й збиратися після перемог, щоб гідно виступати на наступних змаганнях», — говорить Юлія.

«У легкій атлетиці є багато напрямів, завдяки чому спортсмен може легше знайти себе. А завдання тренера — вчасно зрозуміти, у якому виді спорту атлет покаже найкращі результати. З Юлією Левченко ми працюємо вже близько 10 років. Вона дуже сильний боєць, здатний боротися до останнього, і її легко тренувати через те, що ми разом йдемо до поставленої мети», — коментує Ірина Пустовойт, заслужений тренер України з легкої атлетики.

Детальніше про історію успіху Юлії Левченко та її співпрацю з Toyota Corolla ви зможете прочитати в ексклюзивному інтерв’ю на сайті.

За додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів.

НОВИНИ

  • Toyota Land Cruiser в комплектації GR Sport
  • Новий Toyota Land Cruiser Prado
  • Обрано переможців XI національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії»
  • Розпочато онлайн-голосування з глядацьких симпатій