Українські спортсмени – учасники кампанії Toyota Corolla

Георгій Зантаря

corolla_ta_georgij_zantaraya_1600x900_tcm_3046_1831958_01

Ми продовжуємо рекламну кампанію «Витривалість робить тебе легендою» за участі моделі Toyota Corolla. У рамках даної кампанії знайомимо вас з історіями успіху провідних спортсменів України, які щодня демонструють силу волі та жагу нових перемог. Нагадаємо, що першою зіркою українського спорту, яка взяла участь у кампанії, був Олег Верняєв – олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики. Наступною героїнею стала Юлія Левченко, українська легкоатлетка та віцечемпіонка світу зі стрибків у висоту. Наш черговий герой – Георгій Зантарая, заслужений майстер спорту із дзюдо. Спортсмен та його тренер Віталій Дуброва розповіли про те, як важливо виховувати у собі спортивний дух і постійно вдосконалюватися.

За словами Георгія, його знайомство із дзюдо було «випадковим». Така випадковість виявилася долею – за 15 років у спорті колекція нагород дзюдоїста поповнилася всіма можливими медалями. Основою успіху Георгій називає постійну працю над собою. «Іноді я кажу, що виграю випадково, але це всього лише жарт. У спорті не буває випадковостей. Якщо ти програв, значить, недооцінив ситуацію і свого супротивника. А якщо виграв, то виконав величезну роботу, щоб здобути перемогу», – коментує Георгій.

Поворотним моментом у спортивному житті дзюдоїста стало знайомство з тренером Віталієм Дубровою. Саме він, за словами Георгія, закликав молодого спортсмена виховувати у собі витривалість, без якої неможливо перемогти. «У 2002 році, коли я програв на чемпіонаті світу, Віталій Дуброва підійшов до мене і сказав: «Якщо ти будеш рік добре тренуватися, то неодмінно виграєш». З цією настановою я проживаю все своє подальше життя», – пригадує Георгій. Тоді слова тренера виявилися пророчими, і вже у 2003 році спортсмен став переможцем на чемпіонаті Європи.

Запорукою витривалості у спорті та житті Георгій називає хорошу підготовку, збалансоване харчування та правильний план тренувань. Дзюдоїст не вважає себе найвитривалішим спортсменом, однак підкреслює, що швидко схоплює суть і вміє миттєво пристосовуватися до різних ситуацій. Такий підхід дозволив Георгію професійно займатися дзюдо понад 15 років – для даного виду спорту це справді приголомшливий результат.

«Фізична і психологічна витривалість – невід'ємна якість кожного справжнього спортсмена. Без неї неможливо досягти високих результатів. Запорука успіху Георгія в дзюдо полягає в унікальному поєднанні його спортивних якостей, бійцівського духу та того справжнього задоволення, яке він отримує від боротьби», – зазначає Віталій Дуброва, головний тренер чоловічої збірної команди України із дзюдо.

За словами Георгія, тепер його головною метою є олімпійська медаль. І можна не сумніватися – сила характеру та постійна праця над собою приноситимуть йому перемогу за перемогою. Детальніше про шлях до успіху та співпрацю Георгія з Toyota Corolla читайте в ексклюзивному інтерв’ю на сайті.

Детальніше про історію успіху Юлії Левченко та її співпрацю з Toyota Corolla ви зможете прочитати в ексклюзивному інтерв’ю на сайті.

За додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до Тойота Центр Житомир «Стар-Кар».

ФОТОДОБІРКА

 НОВИНИ

  • Toyota Land Cruiser в комплектації GR Sport
  • Новий Toyota Land Cruiser Prado
  • Обрано переможців XI національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії»
  • Розпочато онлайн-голосування з глядацьких симпатій